Ja çfarë humbë Zllatan Ibrahimoviç! (Video)

Sulmuesi i Paris Saint Germain, Zlatan Ibrahimoviç, ka humbur një shans të bukur për të ndryshuar rezultatin dhe për ti dhënë tre pikë të rëndësishme skuadrës së tij. Mirëpo, lojtari nuk mundi të shfrytëzojë një asist të dhënë nga Thiago Motta në ndeshjen e zhvilluar kundër Ajaccio e cila përfundoi 0-0. Ibrahimoviç nuk arriti të shënojë përballë portierit kundërshtar edhe pse ishte shumë pranë portës.