I zoti harron qenin jashtë ashensorit, ja cka i ndodh (VIDEO)

Një aventur e keqe për këtë qen në Rusi. I zoti merr ashensorin por harron qenin jashtë. Ashensori niset dhe qeni ngelet i varur në majë të derës së ashensorit. Është dashur ndihma e disa fqinjëve të cilët kanë prerë litarin me të cilin ishte lidhur qeni duke e shpëtuar atë. /albeu.com/