Ja ç’ndodh kur zgjidhni një hotel me pamje nga rruga (FOTO)

Kur rezervojmë një dhomë hoteli, shumica prej nesh kërkojnë një dhomë me pamje të bukur nga rruga. Por, për bujtësit e një hoteli në Cornish, pamja nga rruga buk ka qenë edhe aq e këndshme, duke qenë se për orë të tëra para tyre ka qendruar një furgon i bardhë, i cili i ka terrorizuar pasi është përplasur me hotelin. Drejtuesi i mjetit ka qenë i pirë dhe për këtë arsye e ka humbur kontrollin, duke e përplasur makinën me hotelin, por për fat ka mundur të mbijetojë./Indeksonline/